Sdílejte na své oblíbené síti...

NEJLEPŠÍ TIPY NA EUROVÍKENDY


Víkendové koupání u moře v Chorvatsku, kultura a památky v Benátkách, romantika v Paříži,
levné nákupy v Londýně nebo nezapomenutelná atmosféra Říma?

To vše se skrývá pod dnes již ustáleným termínem eurovíkend.

Vzhledem ke vzrůstající oblibě a stále větší nabídce těchto krátkých zájezdů, jsme se rozhodli Vám ulehčit hledání, u nás najdete pestrou nabídku zájezdů od desítek cestovních kanceláří do rozličných destinací.Dopravu si můžete vybrat leteckou, stejně tak v nabídce najdete i zájezdy autobusové.

Prožijte třeba každý víkend v jiné evropské metropoli. Příležitosti jako romantický Valentýn, kouzelné Vánoce, bujarý Silvestr, nebo si prostě jen tak odskočte od každodenních
starostí a užijte si víkend v některé z evropských metropolí.

Poznávejte, objevujte, relaxujte, u nás si vyberete prodloužené víkendy na těch nejkrásnějších místech. Nejzajímavější z aktuálních tipů můžete najít v sekci  “aktuální nabídky“.

Eurovíkend v Londýně
Víkendové nákupy v Londýně
Eurovíkend v Benátkách
Eurovíkend v Benátkách
Eurovíkend v Paříži
Romantický eurovíkend v Paříži

 

 

 

 

 

 

 

 


Zde se můžete podívat na kompletní nabídku víkendových pobytů…

Invia.cz TravelPortal.cz Dovolena.cz


Pokud se rozhodnete pro některý z eurovíkendů, nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění. I když se jedná o krátkodobé zájezdy, zdravotní péče v zahraničí se může prodražit a jak se říká,”štěstí přeje připraveným”.  Srovnání pojištění najdete zdePřípadně tady.

Chcete si půjčit auto a procestovat vybranou metropoli na vlastní pěst? Přehled půjčoven, se zárukou nejnižší ceny najdete zde.